مالکان خودروهای پلاک اروندی برای دریافت کارت سوخت مشکلی‌ ندارند

اهواز - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت:مالکان خودروهای پلاک اروندی برای دریافت کارت سوخت مشکلی ندارند و می‌توانند به مراکز پستی برای گرفتن کارت سوخت خود اقدام‌کنند.

نعمت الله نجفی روز چهارشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا با بیان اینکه مجوز صدور کارت سوخت برای دارندگان خودروهای پلاک اروند از سوی شرکت متبوع و پیگیری استاندار خوزستان صادر شد افزود:مالکان خودروهای پلاک اروند بدون استثنا برای دریافت کارت سوخت به سامانه مراجعه کرده‌اند و کارت سوخت برای آنان صادر شده‌است.
وی گفت:مالکان خودروهای پلاک اروند برای نخستین بار همچون سایر هموطنان، حق داشتن کارت سوخت دارند.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز)از دارندگان خودروهای پلاک اروندی خواست کارت سوخت خود را از مراکز پستی دریافت‌ کنند و در صورت صادر نشدن کارت ، پیگیری لازم را از طریق سامانه کارت سوخت انجام دهند.

حدود ۴۰هزار دستگاه پلاک اروندی در سطح استان خوزستان تردد می‌کنند.
پیشتر خودروهای پلاک اروندی کارت سوخت نداشتند و به صورت آزاد سوخت خریداری می‌کردند و ادامه این وضعیت ناخرسندی مالکان این دسته از خودروها را به دنبال‌داشت.
 
زمان سهمیه بندی سوخت و قیمت آن مشخص نیست
مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت:زمان سهمیه بندی احتمالی سوخت و قیمت آن مشخص نیست.
نجفی افزود: هرگونه گمانه زنی رسانه های مجازی در این خصوص نادرست است و هرگونه برنامه جدیدی در خصوص سوخت از طریق رسانه های رسمی کشور اعلام می شود.
وی گفت: دولت هنوزهیچ گونه تصمیمی در خصوص اجرای طرح احتمالی سهمیه بندی سوخت و زمان اجرای آن نگرفته است.

هم اکنون خودروهای سواری و عمومی از کارت های سوخت جایگاه ها به صورت هر بار سوخت گیری ۲۰لیتر استفاده می‌کنند ولی استفاده از کارت شخصی محدودیتی ندارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha