خط تولید صافی دیالیز در البرز احیا می شود

کرج- ایرنا - استاندار البرز گفت: خط تولید صافی های دیالیز شرکت «سها یک» وابسته به جمعیت هلال احمر کشور که از مدار خارج شده بود ظرف یک ماه آینده فعال می شود.

عزیزاله شهبازی  روز چهارشنبه در بازدید از شرکت تولید صافی های دیالیز سها در شهرستان ساوجبلاغ  با اشاره به اینکه این بازدیدها به منظور تسهیل و رفع موانع تولید صورت می گیرد، افزود: فعالیت این  شرکت در زمینه تولید لوازم و تجهیزات پژشکی  حائز اهمیت است.


استاندار البرزبا بیان اینکه تا زمانی که مشکلات تولید رفع نشده، دست از تلاش و پیگیری برنمی داریم، ادامه داد:  تمام تولیدات و تعمیرات تجهیزات کارخانه سها با کمک کارشناسان داخلی و فرزندان این مرز و بوم صورت می گیرد.

شهبازی  گفت: امید است ظرف یک ماه آینده  خط تولید صافی دیالیز  به مدار بازگردد تا علاوه بر بی نیاز شدن کشور از واردات این محصول، صادرات نیز به کشورهای همسایه داشته باشد.


احمد غیبی مدیرعامل شرکت سها یک نیز در ادامه با قدردانی از تلاش ها و پیگیری های استاندار البرز  در زمینه رفع مشکلات این شرکت  گفت : اگر خط تولید صافی های دیالیز با مساعدت و توجه استاندار البرز در شرکت سها  به مدار تولید بازگردد، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار صافی دیالیز از ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار صافی مورد نیاز کشور را در این مجموعه تامین می کنیم.

شرکت داروسازی و ساخت تجهیزات پزشکی سها وابسته به جمعیت هلال احمر کشور در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز استقرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =