استاندار تهران: مدیران بانک‌ها جبران مافات کنند

تهران- ایرنا- استاندار تهران به بانک‌های عامل نسبت به پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی و کوتاهی آنان در این زمینه هشدار داد: به مدیران بانک‌ها اعلام می‌کنیم جبران مافات کنند.

به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز چهارشنبه در جلسه اشتغال استان اظهار داشت: ۶ ماه است که اعلام می کنیم بانک ها به روستایی ها تسهیلات پرداخت کنند ولی عملکردی از آنها نمی بینیم.

وی افزود: از بانک های عامل توقع پرداخت داریم و در این زمینه هیچ دفاعی از آنها پذیرفته شده نیست.

استاندار تهران ادامه داد: بررسی ها و نظارت بر عملکرد بانک ها نشان می دهد که بانک های این استان در رتبه ۲۸ و ۲۹ کشوری در پرداخت تسهیلات به روستاییان قرار دارند و در بانک ها تحرک و پویایی ندیده ایم.

وی بر توسعه اشتغالزایی و رونق تولید در این استان تاکید کرد و گفت: جدی گرفتن کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید با ایجاد اشتغال و فراوانی کالاها توطئه ها را بی اثر می کند.

محسنی بندپی خاطر نشان کرد: باید مشکلات تولید کنندگان مورد بررسی قرار گیرد تا شاهد حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید در سطح روستاها باشیم.

وی با اشاره به ایجاد اشتغال برای هفت نفر به ازای هر طرح تولیدی در استان گفت: استان در این زمینه رتبه اول را کسب کرده است از این رو باید فرصت کارآفرینی را برای تولیدکنندگان تسهیل کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =