برگزار کنندگان انتخابات در لرستان باید بی طرف باشند

خرم‌آباد - ایرنا - رییس هیات بازرسی انتخابات لرستان گفت: برگزار کنندگان انتخابات در استان باید اصل بی طرفی را رعایت کرده و نسبت به برگزاری انتخابات سالم تلاش کنند.

به گزارش ایرنا، اسد عبدالهی روز چهارشنبه در نشست توجیهی بازرسی ستاد انتخاباتی لرستان در سالن همایش‌های استانداری اظهار داشت: قانون انتخابات بسیار دقیق است و به صورت منظم برگزار می شود همچنین اعضای ستاد باید پایبند به قانون باشند.

وی با اشاره به اینکه باید زمینه انتخابات سالم در بین مردم فرهنگ سازی شود، افزود: انتخابات برای برگزیده شدن افراد نخبه برگزار می شود براین اساس مردم نیز باید افراد لایق را انتخاب کنند.

رئیس هیات بازرسی انتخابات لرستان بیان کرد: بازرسین انتخابات در لرستان برای سالم برگزار شدن این آزمون تلاش می کنند، قانون، فرمانداری ها را مسئول برگزاری انتخابات مشخص کرده است.

عبدالهی ادامه داد: برخی از حوزه های انتخاباتی در لرستان از حساسیت بالایی برخوردار هستند و بهترین راهکار تعادل بین هیات اجرایی و هیات نظارت باید برقرار شود.

وی اضافه کرد: اعضای ستاد انتخاباتی در لرستان نباید نگران رای آوردن و رای نیاوردن فردی باشند، باید فعالیت ها جوری باشد که در آینده دچار عذاب وجدان نشویم.

وی اظهار داشت: تشکیل هیات اجرایی یکی از سخت ترین و حساس ترین مراحل جریان انتخابات است که در صورت عدم مدیریت صحیح دچار حاشیه های می شود.

رییس هیات بازرسی انتخابات لرستان گفت: ضعیف ترین فرماندار و بخشدار کسانی هستند که در انتخابات بر رای آوردن فردی نظر دارد، برگزار کنندگان انتخابات در لرستان باید بی طرف باشند.

عبدالهی بیان کرد: امیدواریم زمانی فرا برسد که سرمایه های اجتماعی به هم اعتماد داشته باشند تا دیگر شاهد ناظر در صحنه های انتخاباتی نباشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =