همایش پیاده‌روی جانبازان و معلولان در اهواز برگزار شد

اهواز - ایرنا - همایش پیاده‌روی جانبازان و معلولان به مناسبت روز ملی پاراالمپیک در اهواز برگزار شد.

احسان حاجی‌نجف رییس روابط عمومی اداره کل ورزش‌وجوانان خوزستان چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: به مناسبت هفته ملی پارا المپیک همایش پیاده‌روی هیات جانبازان و معلولین صبح امروز ۲۲ آبان با حضور معاون بهزیستی استان، رییس هیات جانبازان و معلولان استان و جمعی از ورزشکاران این هیات در اهواز برگزار شد.

وی با بیان اینکه بیش از ۴۰۰ نفر در این همایش حضور داشتند افزود: در این رویداد، ورزشکاران جانباز و معلول به همراه خانواده‌هایشان، مسیر میدان دانشگاه چمران اهواز تا اداره کل ورزش‌وجوانان استان را پیاده‌روی‌ کردند. 

 مسوول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه این همایش با هدف نشاط و شادابی جامعه برگزار شد گفت: ورزشکاران جانباز و معلول بهترین سفیران برای توسعه ورزش همگانی در کشور به شمار می‌روند.

وی با اشاره به اینکه توجه به ورزش همگانی به نشاط جامعه و کاهش مشکلات کمک می‌کند گفت: یکی از پیام‌های مهم پیاده‌روی خانوادگی، ورزش و تندرستی است که امیدواریم بتوانیم با این رویکرد حس نشاط و باهم بودن را در میان جامعه نهادینه کنیم.

حاجی نجف با تشکر از ارگان‌هایی که در برگزاری این همایش همکاری داشتند، افزود: این حضور و همکاری نشان‌دهنده نگاه ویژه مسوولان در حوزه ورزش و توسعه ورزش همگانی است و امیدوارم با استقبال و همکاری مردم بتوانیم در راستای توسعه ورزش همگانی تلاش کنیم و شاهد رونق و رشد هر چه بیشتر این ورزش در سراسر استان باشیم.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =