تولیت آستان قدس رضوی: هدف جنگ نرم ناامیدی مردم است

مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال پیروزی بدون جنگ بر ایران اسلامی در قالب جنگ نرم با نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و هدف آنان در این نبرد ناامید نمودن مردم است.

‌حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی روز چهارشنبه در حاشیه همایش اعضای هیاتهای نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سراسر کشور در مشهد افزود: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی حربه جنگ نرم و سخت را علیه ایران بکار گرفت امل با وجود استفاده از همه امکاناتش نتوانست در شاخص‌ترین عرصه جنگ سخت یعنی دفاع مقدس به نتیجه برسند لذا به  توصیه متفکرانشان به سراغ جنگ نرم با جمهوری اسلامی رفته‌اند.

وی در ادامه به وجود سرمایه‌های مادی و معنوی فراوران در کشور اشاره و بیان کرد: آنچه که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها به آن تاکید داشته‌اند حضور، اعتماد و همراهی مردم با نظام جمهوری اسلامی ایران است.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: بر همین اساس هم‌اینک دشمنان جمهوری اسلامی سعی در کمرنگ کردن حضور مردم ایران در عرصه‌های مشارکتی نظام دارند. 
وی "رسانه" را مهمترین ابزار دشمن در جنگ نرم توصیف و بیان کرد: آنها با استفاده از پشتیبانی قدرتمند رسانه‌های خود می‌خواهند از حضور و مشارکت مردم بکاهند. هر چند امروز مردم با مشکلات و چالشهایی روبرو هستند اما اگر با آنها در کنار  انقلاب اسلامی ایستاده و مقاومت نماییم بر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیروز خواهیم بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین گفت: باید برای مردم تبیین کنیم که اگر می‌خواهیم کشور حرکت پرشتاب و رو به جلو داشته باشد نیازمند حضور نیروهای جوان، انقلابی، کارآمد، متخصص و البته متعهد نسبت به انقلاب اسلامی هستیم.

همایش سراسری اعضای هیاتهای نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با رویکرد آموزشی که دیروز با سخنرانی دبیر شورای نگهبان در مشهد آغاز شد تا فردا پنجشنبه ۲۳ آبان ماه در محل تالار قدس کتابخانه آستان قدس رضوی ادامه دارد.

۷۰۰ عضو هیاتهای نظارت بر انتخابات در چارچوب این همایش علاوه بر آشنایی با خط مشی شورای نگهبان در مورد انتخابات اسفند ماه آتی، نظرهای مسئولان مختلف کشور را پیرامون این رویداد سیاس در سخنرانیهای آنان در صحن همایش دریافت می‌کنند.

بنا بر اعلام مسئول دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان رضوی، نشستهای اصلی همایش اعضای هیاتهای نظارت بر انتخابات در مشهد بدون حضور خبرنگاران جریان دارد اما با پیش‌بینی محلی در کنار سالن همایش کشوری حاضر در این رویداد با اصحاب رسانه پیرامون همین موضع گفت‌وگو می‌کنند.

اظهارات امروز تولیت آستان قدس رضوی نیز در همین چارچوب بیان شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =