رییس فدراسیون: اسکی هیچ بدهی ندارد

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون اسکی گفت: طرح بدهی ۲ میلیارد تومانی از اساس غلط است زیرا این مبلغ مربوط به زمان ورودم به فدراسیون است و اکنون نیز تسویه شده است.

«سیدعبدی افتخاری» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برخی شایع کردند که فدراسیون اسکی ۲ میلیارد تومان بدهی دارد. در این زمینه باید بگویم هیچ بدهی نداریم و این رقم بدهی مربوط به زمانی است که من وارد مجموعه شدم و بدهی‌ها در طول چند سال تسویه شد.

او با اشاره با گشایش پیست اسکی توچال برای رقابت‌های فصل جدید اسکی گفت: باید از مدیر مجموعه تشکر کنم که پیست را در بهترین شرایط نگه داشته است. نگاه شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی این است که پیست‌های شمشک و دیزین به فدراسیون واگذار شود. در ابتدا باید برای این پیست‌ها بهره‌بردار پیدا کنیم، زیرا فدراسیون تمایلی به پیست‌داری ندارد. تا کنون به خاطر برخی از موانع، بهره‌برداری برای ۲ پیست یاد شده پیدا نکردیم.

عبدی افتخاری در ادامه سخنان خود گذری بر اختلاف ۲ ملی‌پوش رشته اسکی با مربیان تیم ملی زد و عنوان کرد: این ۲ ورزشکار از قهرمانان خوب این رشته ورزشی هستند اما شرایط متفاوتی دارند. «حسین ساوه‌شمشکی» از بزرگان ورزش اسکی ایران است. اما از سال گذشته رویه متفاوت را در پیش گرفته و علیه تمام مجموعه فدراسیون مصاحبه می‌کند و در فضای مجازی برنامه‌های این فدراسیون را به سخره گرفته است.  نمی دانم چرا او علاقه دارد که مسائل را در فضای مجازی مطرح کند. اگر  ورزشکاری می‌بیند که فدراسیون از وی ناراضی است باید حضوری مشکلاتش را حل کند.

او گفت: ساوه شمشکی به گونه‌ای وانمود می کند که رییس فدراسیون از این ورزش هیچ چیز نمی‌فهمند، اما من مدیری هستم که ۲۵ سال سابقه حضور در ورزش دارم. این توهین است و در هیچ کجا پذیرفته نیست.

وی ادامه داد: «محمد کیادربندسری» شرایط متفاوتی از حسین ساوه شمشکی دارد. اختلاف او با سرمربی تیم است. بارها از او خواستم که با صحبت مشکلاتش را حل کند اما تا کنون اقدامی نکرده است. اگر موضوع به فدراسیون واگذار شود قطعا کمیته انضباطی تشکیل داده می‌شود. برخی از بیرون اجازه نمی‌دهند مشکلات با گفت وگو حل شود.

سید عبدی افتخاری در پایان با بیان اینکه دوران ورزشکار سالاری به پایان رسیده است گفت: دوره ورزشکار سالاری، مربی سالاری، کمیته سالاری و مربی سالاری تمام شده است. برخی از ورزشکاران در اوج فصل اسکی،  ۲ ماه تمرینات را ترک می‌کنند. می‌گویند پایمان مصدوم است و در همان سالن تمرین تیم و در فاصله ۲۰ متری وزنه ۷۰ کیلوگرمی می‌زنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =