۲۲ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۵
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83552866
۰ نفر

برچسب‌ها

واژگونی تریلر در جاده زنجان جان راننده را گرفت

زنجان - ایرنا - جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه تریلر در آزاد راه زنجان - قزوین، راننده این خودروی سنگین، جان باخت.

سرهنگ محمدعلی عظیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه رانندگی منجر به فوت و خسارت، طی ۲۴ ساعت گذشته، در کیلومتر ۴۵ خط شمالی این مسیر ارتباطی پر تردد اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه این خودروی سنگین (تریلر) به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده رخ داد، اظهار داشت: در زمان حاضر وضعیت ترافیک در سطح مسیرهای ارتباطی این استان، عادی و روان است.

عظیمی به رانندگان وسایط نقلیه توصیه کرد در حین احساس خستگی و خواب، از ادامه مسیر به جد اجتناب کنند چراکه اصرار بر  رانندگی می تواند حوادث تلخ و ناگواری را رقم بزند.

وی ابراز امیدواری کرد رانندگان با رعایت دقیق قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، میزان تصادفات در سطح جاده‌های این استان را به حداقل برسانند.  

۶ ماه نخست امسال بر اثر وقوع ۲ هزار و ۳۶۷ فقره حادثه رانندگی در سطح جاده‌های ارتباطی این استان ۱۳۳ نفر کشته شدند که در نیمه نخست سال ۹۷ که به تعداد ۱۴۹ نفر بود ۹ درصد کاهش نشان می دهد.

استان زنجان پنج‌هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =