جشنواره فیلم کوتاه تهران به شکل هفتگی در اصفهان برگزار می‌شود

اصفهان - ایرنا - مدیر پردیس سینمایی اصفهان گفت: در پی استقبال اصفهانی‌ها از اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ دوره بعدی این رویداد هنری را به شکل هفتگی میزبانی خواهیم کرد.

سی‌وششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در اصفهان سه‌شنبه شب آغاز شد و تا عصر امروز ادامه دارد. 

محمد پناهی‌نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در روزنخست جشنواره فیلم‌های 'نفر سوم' ، 'شوان'، 'سونا'، 'جذر بیست سالگی'، 'مادر برفی'، 'آقای خیابان'، 'شما زنده اید آقای بدیعی'، 'گالین'، 'لاور'، 'گرگ ها'، 'او که اهلی نشد'، 'جونده'، 'تاناکورا' و  'وودی آلن' در سه سانس به نمایش درآمد.

وی افزود: از سه سانس اکران در روز نخست ۲ سانس اول و سوم به فیلم‌های داستانی و سانس دوم به فیلم‌های مستند اختصاص داده شد و در روز دوم و پایانی سانس اول به فیلم های تجربی، سانس دوم به فیلم های پویا نمایی و سانس سوم به فیلم های داستانی اختصاص دارد. 

پناهی‌نژاد از  اکران فیلم‌های  'برف های سپید سرگردان' به کارگردانی محمدرضا وطن دوست به مدت ۱۵ دقیقه، 'آقای ایکس' به کارگردانی سیاوش نجف پور فرد به مدت ۱۸ دقیقه،'سایه های سنگین کلاغ'  به کارگردانی بهنام اسداللهی به مدت ۱۱ دقیقه، 'تا ابد سکوت' به کارگردانی سامان آریان پور به مدت ۹ دقیقه، 'مالوم' به کارگردانی احسان سلطانی به مدت ۷ دقیقه، 'جنگ و صلح' به کارگردانی احسان میرزایی به مدت۶ دقیقه، 'رویارو' به کارگردانی سید علیرضا حسینی به مدت ۵ دقیقه و  'تقاطع' به کارگردانی حسن وحدانی آبریز به مدت ۹ دقیقه در سانس اول روز پایانی جشنواره خبر داد.

وی اظهار داشت: در سانس دوم روز پایانی که اختصاص به پویانمایی دارد فیلم‌های  'چشمان سرخ'، 'رفت'، 'خورده شده'، 'زر زری کاکل زری'، 'ملکوت'، 'جسم خاکستری'، 'جبیر'، 'وینگ'،  'قصه ی مردی که لب نداشت'،  'این سو، آن سو' اکران می‌شود.

وی ادامه داد: در آخرین سانس روز پایانی اکران در اصفهان نیز فیلم‌های 'کرگدن'، 'جایی در میان گاوها'، 'ضد ضربه'، 'اجباری'، 'حلق آویز' به نمایش در می آید و تماشای تمامی فیلم‌های این جشنواره برای عموم رایگان است.  

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱۸ تا ۲۴ آبان‌ در تهران در حال برگزاری است و بخشی از فیلم‌های آن به طور همزمان در روزهای ۲۱ و ۲۲ آبان در پردیس سینمایی اصفهان اکران می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =