نمایشگاه صنعت ساختمان در مشهد گشایش یافت

مشهد-ایرنا- بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و تاسیسات با هدف معرفی جدیدترین محصولات داخلی در عرصه ساختمان و توانمندیهای این بخش شامگاه سه‌شنبه طی مراسمی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد گشایش یافت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: صنعت ساختمان تاثیرات زیادی در بسیاری از شاخصهای اقتصادی به ویژه اشتغال دارد بنابراین پویایی این صنعت می‌تواند در کاهش بیکاری موثر واقع شود.

احمد یزدان‌پناه افزود: طی چند سال اخیر صاحبان صنایع داخلی پیشرفت قابل توجهی در عرصه صنعت ساختمان به ویژه در حوزه تاسیسات داخلی آن داشته‌اند و می توان ادعا کرد افزون بر ۹۰ درصد تاسیسات مورد نیاز در ساختمان‌سازی ایران هم‌اینک قابل تامین از داخل کشور است.

وی ادامه داد: رشد توانمندیهای داخلی در عرصه تاسیسات داخلی ساختمان بطور کامل در نمایشگاه مشهد مشهود است. بر همین اساس باید فرهنگ استفاده از محصولات ایرانی در تامین تاسیسات و دکوراسیون داخلی به منظور رونق تولید ترویج یابد.

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: این معاوت در همین چارچوب و در گام نخست در قالب صدور شیوه‌نامه‌ای استفاده از محصولات داخلی را در حوزه تاسیسات برای همه دستگاههای اجرایی اجباری خواهد کرد.

"بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و تاسیسات" در گستره‌ ۱۴ هزارمترمربع با حضور افزون بر ۱۲۰ شرکت داخلی و نمایندگی شرکتهای خارجی برپا شده است.

مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه محصولات خود را در زمینه کاشی و سرامیک، شیرآلات بهداشتی، در و پنجره، آسانسور، تاسیسات ساختمان و صنایع وابسته ارایه کرده‌اند.

نمایشگاه صنعت ساختمان و تاسیسات در مشهد تا ۲۴ آبان ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ پذیرای علاقه‌مندان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =