جهاد اسلامی: رژیم صهیونیستی تاوان ترور فرماندهان مقاومت را خواهد داد

تهران- ایرنا- گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نسبت به حملات اخیر رژیم صهیونیستی و ترور یکی از فرماندهان خود، به این رژیم هشدار داد و آن را به انتقام‌جویی تهدید کرد.

به گزارش سه شنبه شب خبرگزاری فلسطینی معا، ابوحمزه سخنگوی گردان‌های قدس، رژیم صهیونیستی را مسئول تمامی پیامدهای ترور بهاء ابوالعطاء دانست و تهدید کرد که به زودی رکورد تازه‌ای به شکست‌های نتانیاهوو نخست وزیر رژیم صهیونیستی اضافه خواهد شد که تاکنون برای صهیونیست‌ها چیزی جز ویرانی، جنگ و خرابی در پی نداشته است.

وی همچنین گفت: به شهرک نشینان صهیونیست هشدار می‌دهیم که به حرف سران خود گوش نکنند زیرا از این پس تصمیم‌ گیری و ابتکار عمل در دست گردان‌های قدس است.

ابوحمزه خطاب به ارتش رژیم صهیونیستی گفت اگرچه تصمیم آغاز این حمله با شما بود اما ابتکارعمل برای پایان دادن به آن در اختیار شما نخواهد بود.

در حمله امروز رژیم صهیونیستی به ساختمانی در نوار غزه، بهاء أبو العطا یکی از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی و همسرش به شهادت رسیدند.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی امروز در دو حمله همزمان به غزه و دمشق دو عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین را هدف حمله قرار داد اما عملیات ترور دمشق نافرجام ماند.

در حمله این رژیم به منزل ابوالعطا در غزه وی و همسرش به شهادت رسیدند اما در حمله این رژیم به منطقه "المزه" در دمشق با هدف ترور "اکرم العجوری" ، فرزندش "معاذ" به شهادت رسید.

در پی این اقدام رژیم صهیونیستی ،نیروهای مقاومت در غزه  نیز  تل‌آویو و شهرک‌های صهیونیستی را هدف دهها راکت قرار دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =