ملی‌پوش تیراندازی: مسوولان برای موفقیت در المپیک حمایت کنند

تهران – ایرنا – دارنده نخستین مدال جهانی تپانچه ایران گفت: با کسب ۶ سهمیه تیراندازی در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو حال نیاز به حمایت ویژه مسوولان برای موفقیت در بزرگترین رویداد جهانی را داریم.

«هانیه رستمیان» تیرانداز ۲۱ تهرانی که خودش را بیشتر مازندرانی می‌داند و تاکنون ۱۰ مدال آسیایی و یک مدال جهانی را در کارنامه‌اش ثبت کرده است، روز چهارشنبه در گفت‌ و گو با ایرنا افزود:‌ ۶ سهمیه تیراندازی برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو کسب شده است بنابراین حالا نیاز به حمایت و توجه ویژه مسئولان ورزش در کنار برنامه‌ریزی دقیق و منظم فدراسیون تیراندازی ضروری است تا بتوانیم با سطح ایده‌الی از آمادگی راهی توکیو شویم.

دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی، ‌ اضافه کرد:‌ در فرصت باقی‌مانده تا المپیک توکیو،  سعی می‌کنیم که به آمادگی خوبی برسیم و در المپیک عملکرد خوبی داشته و به مدال برسیم.

رستمیان ادامه داد: ما از نظر امکانات و تجهیزات مشکلی نداریم، ولی همیشه کمبود فشنگ داشته‌ و داریم اما برگزاری اردو در هانوفر آلمان کمک کرد تا با آمادگی بهتری نسبت به رقابت‌های قبلی در مواد ۲۵ و ۵۰ متر به مصاف حریفان برویم.

دارنده ۲ مدال مسابقات کشورهای اسلامی در پایان ضمن قدردانی از همه مسئولان فدراسیون تیراندازی، کادر فنی و همه کسانی که در کسب سهمیه المپیک وی را یاری داده‌اند، گفت:‌ از تمام کسانی که با دعای خیرشان ما را همراهی کردند سپاسگزارم.

نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، هانیه رستمیان، فاطمه کرم‌زاده، ‌مهیار صداقت و جواد فروغی تیراندازانی هستند که ۶ سهمیه این رشته را برای کشور کسب کرده‌اند. ایران برای حضور در المپیک ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریو به ترتیب سه و پنج سهمیه کسب کرده‌است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =