۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۶
کد خبرنگار: 1389
کد خبر: 83552643
۲ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه: نقاط ضعفمان را برطرف می‌کنیم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه پس از شکست امروز تیمش در برابر مس سونگون تجربه بازیکنان تیم رقیب را عامل شکست تیمش عنوان کرد و گفت: سعی می‌کنیم در بازی‌های آینده نقاط ضعفمان را برطرف کنیم.

جواد اصغری مقدم روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز فرق بازی ما با مس سونگون در تجربه بود چرا که بازیکنان این تیم با تجربه بودند و مقام قهرمانی لیگ برتر و قهرمانی آسیا را در کارنامه دارند.

سرمربی تم فوتسال سن ایچ ساوه با اشاره بی تجربگی بازیکنانش خاطرنشان کرد: اگر از موقعیت هایمان استفاده می کردیم بازی را واگذار نمی کردیم.

اصغری مقدم با بیان اینکه امروز خط دفاعی تیمم در مصاف با تیم مس پر اشتباه ظاهر شدند، اضافه کرد: سعی می کنیم در بازی های آینده این شکست و نقاط ضعف مان را جبران کنیم.

وی در خصوص ارتباطش با هواداران تبریزی گفت: به دلیل اینکه در گذشته ۵ سال در تیم دبیری تبریز حضور داشتم ارتباط خوبی با فوتسال دوستان تبریزی دارم و خوشحالم که امروز در این شهر هستم.

تیم مس سونگون با برد ۳ بر صفر مقابل سن ایچ ساوه در مجموع با کسب ۳۵ امتیاز همچنان در صدر جدول ماند و تیم سن ایچ با ۲۳ امتیاز به رده هشتم جدول سقوط کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =