برگزاری انتخابات سالم مقابله با هجمه دشمنان است

گنبدکاووس- ایرنا - فرماندار کلاله در شرق استان گلستان به هجمه‌ها و توطئه‌های دشمنان برای دلسرد کردن مردم ایران از نظام و عدم مشارکت در انتخابات مجلس اشاره کرد و افزود: دست‌اندرکاران برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه و مقابله با هجمه‌های دشمنان تلاش گسترده دارند.

علی اصغر بیانی عصر  سه‌شنبه در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه و اعضای شورای تامین شهرستان کلاله افزود: خبرنگاران و اصحاب رسانه در ارتقای آگاهی‌های مردم و مشارکت حداکثری آنان در انتخابات نقش ارزنده دارند.

وی با بیان اینکه  مردم ما پایبند نظام هستند و با شرکت گسترده و پرشور در انتخابات‌هایی که برگزار شده، عزت و اقتدار نظام را به رخ دشمنان کشیدند، گفت: ملت ایران در 40 سال گذشته برای حفظ انقلاب و ارزش‌های اسلامی خون‌های زیادی داده‌اند.

فرماندار کلاله درادامه ازآمادگی این شهرستان برای برگزاری الکترونیکی انتخابات خبر داد و اعلام کرد: برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو شهر کلاله و فراغی و همچنین روستاهای این شهرستان 90 شعبه اخذ رای درنظر گرفته شده و یک هزار و500 نفر عوامل اجرایی، نظارتی، انتظامی و بازرسی در برگزاری انتخابات مشارکت خواهند داشت.

در این جلسه دادستان عمومی و انقلاب کلاله برگزاری انتخابات را نماد آزادی سیاسی دانست و با بیان اینکه برخی کشورهای منطقه تاکنون حتی یک انتخابات برگزار نکرده اند، تصریح کرد: کشور ما با برگزاری هر دو سال یک انتخابات با بهره‌گیری از مشارکت بانوان و گروه‌های مختلف مردمی، پیشتاز آزادی سیاسی است.

علی خانی به آغاز فعالیت دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و انتظامی به منظور برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد وگفت: دستگاه‌های برگزار کننده انتخابات به عنوان نمایندگان مردم برای برگزاری پرشور انتخابات به ویژه حفظ و صیانت از آرای مردم وظایف مختلفی به عهده دارند.

دادستان کلاله با اشاره به تخلفات احتمالی درانتخابات اعلام کرد: برای رسیدگی به تخلفات احتمالی در ایام برگزاری انتخابات، دو شعبه در دادگستری کلاله به این امر اختصاص یافته است و تلاش همه دست‌اندرکاران انتخابات برگزاری انتخابات سالم و با حضور حداکثری مردم است.

وی خواستار تلاش خبرنگاران برای اطلاع‌رسانی و ایجاد شور و شوق انتخاباتی شد و در عین حال گفت: در ایام انتخابات با هرگونه تخلف، تشویش اذهان عمومی، نشر اکاذیب، توهین به کاندیداها و دادن نسبت‌های ناروا به آنان برخورد قضایی خواهد شد.

سرهنگ سیدخلیل هاشمی فرمانده انتظامی شهرستان کلاله نیز با تشریح اهمیت نقش رسانه‌ها و خبرنگاران در افزایش آگاهی‌های عمومی مردم به ویژه مشارکت گسترده آنان در انتخابات گفت: در حالی که غول‌های رسانه‌ای دشمن برای مقابله با نظام اسلامی شرایط خاصی ایجاد کرده اند، رسانه های جمعی ما نقش مهم و ارزنده ای در شرکت گسترده وآگاهانه مردم در انتخابات دارند.

شهرستان کلاله با بیش از 130هزارنفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =