۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۷
کد خبرنگار: 1110
کد خبر: 83552498
۰ نفر

برچسب‌ها

سازمان همکاری اسلامی اسرائیل را مسئول عواقب حمله به غزه دانست

تهران-ایرنا- سازمان همکاری اسلامی روز دوشنبه ضمن محکومیت شدید حمله صهیونیست ها به نوار غزه، اسرائیل را مسئول کامل تبعات این اقدام خطرناک دانست.

به گزارش خبرگزاری آناتولی ترکیه، سازمان همکاری اسلامی که مقر آن جده است با صدور بیانه ای اعلام کرد: این سازمان تجاور نظامی نظامیان اشغالگر اسرائیلی به نوار غزه را به شدت محکوم می کند و آن را نقض آشکار قوانین و معاهدات بین المللی می داند.

این سازمان همچنین اسرائیل را مسئول کامل عواقب این اقدام خطرناک دانست.

سازمان همکاری اسلامی خواستار توقف حملات پی در پی صهیونیست ها به ملت فلسطین و احترام گذاشتن به قوانین بین المللی شد.

درگیری ها میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین در پی حمله امروز صبح جنگنده های اسرائیلی به شرق نوار غزه شدت یافته است.

ارتش رژیم صهیونیستی ظهر امروز اعلام کرد که در عملیات ارتش و سرویس های امنیتی این رژیم یک ساختمان در غزه هدف قرار گرفت که بهاء أبو العطا یکی از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی و همسر وی نیز در آن حضور داشتند.

گردان های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی با تأیید خبر شهادت ابوالعطاء، رژیم صهیونیستی را تهدید کردند که از این رژیم انتقام خواهند گرفت.

این حمله با واکنش های شدید منطقه ای از جمله گروه های مختلف فلسطینی، انصار الله یمن، جبهه مردمی تونس، مجلس شیعیان لبنان روبه رو شده است.

طبق اعلام وزارت بهداشت غزه، در تجاوز امروز رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون 4 نفر شهید و ده ها نفر دیگر زخمی شدند.

خبرها حاکی از آن است که مقاومت نیز در واکنش به حمله امروز صهیونیست ها به غزه، حدود 160 موشک به سمت اسرائیل شلیک کردند که گنبد آهنین توانست 60 فروند از آن را ره گیری کند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =