استقبال بالای عراقی‌ها از دیدار برابر ایران

تهران- ایرنا- طبق گفته مسئولان فدراسیون عراق استقبال بالایی از بازی این تیم برابر ایران صورت خواهد گرفت و البته نگرانی‌هایی راجع به اتفاقات روی سکوها وجود دارد.

در فاصله ۲ روز تا فرا رسیدن بازی حساس تیم‌های عراق و ایران در چارچوب مرحله دوم مسابقات انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین، امروز جلسه مهمی در سفارت عراق در کشور اردن برگزار شد.

در این جلسه که با حضور رئیس فدراسیون فوتبال عراق، سفیر عراق در کشور اردن و مسئولان فدراسیون فوتبال اردن برگزار شد، طرفین درباره جزئیات میزبانی از تیم‌های ایران و بحرین و همچنین حضور تماشاگران عراقی در دیدار روز پنجشنبه صحبت کردند.

در این جلسه مقرر شد تا نهایت ایمنی لازم برای هر چه بهتر برگزار شدن مسابقه در نظر گرفته شود و از هرگونه اتفاق سیاسی روی سکوها و شعارهای غیر ورزشی جلوگیری شود چرا که فیفا با دقت ویژه‌ای دیدار ۲ تیم عراق و ایران را زیر نظر خواهد داشت.

مسئولان فدراسیون فوتبال عراق اعلام کردند که استقبال خیلی خوبی از دیدار آنها مقابل ایران خواهد شد و فدراسیون فوتبال اردن نیز تضمین کرده که اتفاقات ورزشی مسابقه به بهترین شکل انجام شود اما مسئولیتی در قبال اتفاقات غیر ورزشی روی سکوها قبول نخواهد کرد.

دیدار تیم‌های عراق و ایران روز پنجشنبه در ورزشگاه بین‌المللی امان اردن از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران به انجام خواهد رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =