عرصه مسئولیت بستر کاسبی نیست

ساری – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اشاره به اینکه عرصه مسئولیت بستر کاسبی نیست ، افزود: مسئولان باید خدمتگذار باشند و نباید مشغول به کار اقتصادی شوند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر محمدی لایینی روز سه شنبه در اختتامیه همایش مدیران بهزیستی کشوردر بابلسر به مسئولیت سنگین نهادهایی همچون کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی اشاره کرد و گفت : مدیران این ۲ نهاد که با جامعه آسیب پذیرتر و دغدغه مردم بیشتر ارتباط دارند، نباید وارد کارهای اقتصادی و تجاری شوند.

به گفته او مدیران باید به جای مال اندوزی و فعالیت اقتصادی، به فکر مشکلات مردم باشند، زیرا فعالیت اقتصادی و کاسبانه در پست مدیریتی خیانت به مردم است.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران همچنین گفت: مسئولان باید نسبت به زندگی مردم دردمند ودغدغه مند باشند و احساس بی تفاوتی نکنند و زندگی امروز مردم و مسئولین باید توام با رحمت و عطوفت باشد که می تواند بسیاری از آسیب های اجتماعی را کاهش دهد.

وی با اشاره به اینکه روابط متکی بر رحمت از برخوردهای قضایی و سخت جلوگیری خواهد کرد ، افزود: امروز نیاز اساسی همه خانواده ها وجود رحمت و مهربانی در عمق لایه های خانواده ها است.

همایش تخصصی و علمی مدیران بهزیستی کشور به مدت ۲ روز در بابلسر برگزار شد و در این نشست به مشکلات جامعه هدف و همچنین ارائه راهکارهای برای حل آن مطرح و بررسی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =