تولید ۲هزار و ۱۱ تخته فرش توسط مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌شرقی

تبریز - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌شرقی گفت:در ۶ ماهه نخست امسال ۲ هزار و ۱۱ تخته فرش به متراژ ۹۵۰۰ متر مربع و به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال توسط مددجویان استان تولید و به فروش رسیده است.

خالد سیار روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به افتتاح دومین نمایشگاه تولیدات مددجویان استان در سال جاری، اظهار کرد: این نمایشگاه ویژه تولیدات فرش و صنایع دستی است که تا پنجشنبه ۲۳ آبان ماه در محل اداره کل کمیته امداد آذربایجان شرقی دایر است.

وی فروش و بازاریابی برای محصولات مددجویان را از جمله اهداف این نمایشگاه برشمرد و گفت: تعداد ۳۲۰ تخته فرش به ارزش ریالی ۲۳ میلیارد جهت بازدید عموم و فروش عرضه شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی ادامه داد: علاوه بر این تعداد فرش، تولیدات دیگری از جمله گلیم، کیف چرمی، روسری های نفیس و دیگر صنایع دستی تولیدات مددجویان استان در این نمایشگاه عرضه شده است.

دومین نمایشگاه فرش تولیدات مددجویان کمیته امداد تا پنجشنبه هفته جاری همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ در محل اداره کل کمیته امداد آذربایجان شرقی واقع در تبریز چهارراه ابوریحان برای بازدید عموم دایر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =