خبر و تصویر منفی از هرمزگان منتشر نشود

بندرعباس –ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: نباید اخبار و تصویرهای منفی از هرمزگان در رسانه ملی منتشر شود و به جای آن باید استان محلی امن برای سرمایه گذاری نشان داده شود.

فریدیون همتی روز سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی استان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: این تقاضای مردم است که ضمن قاطعیت در برخورد با خلاف و قاچاق، فضای هرمزگان در افکار عمومی سایر نقاط کشور امن نشان داده شود.

وی ادامه داد: هرمزگان یکی از استان‌هایی است که از لحاظ شاخص‌های امنیتی و انتظامی در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

وی اضافه کرد: هم اکنون در استان هرمزگان شاهد نظارت عمیق، دقیق، هوشمندانه و همراهی مردم هستیم و اقشار مختلف جامعه قدردان نیروی انتظامی هستند.

رئیس شورای تامین استان یادآور شد: سال ها زندگی مردم ساحل نشین با صید و صیادی و تجارت همراه بوده و  نیروی انتظامی نیز باید مراقب باشد فعالیت و تجارت خُرد  مردم دچار مشکل نشود.

وی ضمن تقدیر از تلاش های سردار عزیزالله ملکی اظهار داشت: فرمانده انتظامی استان طی ۵۲ماه مسئولیت خود بازوی موفق و توانمند شورای تامین استان بود.

در این مراسم که با حضور فرمانده نیروی انتظامی، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، و جمعی از مدیران اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی استان برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات سردار ملکی، سردار سرتیپ دوم غلامرضا جعفری حکم فرماندهی انتظامی هرمزگان را از سردار اشتری دریافت کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =