زمین تمرین؛ چالشی تکراری برای پرسپولیس

تهران- ایرنا- زمین تمرینی پرسپولیس بار دیگر به چالشی برای مسئولان باشگاه تبدیل شده است و تاکنون گابریل کالدرون زمینی را برای برگزاری تمرینات تیمش نپسندیده است.

رقابت‌ تیم‌های بالای جدول لیگ برتر فوتبال این روزها به اوج رسیده و کوچک‌ترین لغزش از سوی هر تیمی ممکن است برای آن تیم گران تمام شود. تیم فوتبال پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی هم که پس کسب نتایج خوب در چند هفته اخیر، توانست دوباره خودش را به بالای جدول نزدیک کند، از این قاعده مستثنی نیست و قصد ندارد در رقابت با تیم‌های آماده دیگر مانند سپاهان، شهر خودرو، استقلال و تراکتور پا پس بکشد زیرا در شرایط کنونی لیگ، یک شکست و لغزش می‌تواند تبعات سنگینی به دنبال داشته باشد.

تیم فوتبال پرسپولیس در سه بازی اخیرش در لیگ از ۹ امتیاز موجود هفت امتیاز کسب کرد تا با شرایط خوبی تعطیلات فیفادی را آغاز کند. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس  قصد دارد با طرح‌ریزی برنامه منظم برای تعطیلات روند خوب این تیم را حفظ کند و لیگ را با قدرت پیگیری کند اما شرایط زمین تمرینی موجب ناراحتی شدید مرد آرژانتینی شده است.

در همین راستا کالدرون از مسئولان پرسپولیس تقاضا کرد که یک زمین تمرینی با امکانات مناسب را برای تمرینات تیمش پیدا کنند اما کالدرون تا کنون هیچ یک از زمین‌های معرفی شده را نپسندیده است.

این در حالی است که مشکل زمین از مشکلات ادامه‌دار در پرسپولیس است که در چند سال اخیر شاهد آن بودیم.

کالدرون با وجود اینکه مدت کمی است به پرسپولیس آمده، به غیر از ورزشگاه کاظمی تمرین در زمین چمن ورزشگاه خیریه عمل و پژوهشگاه نفت را هم تجربه کرده است.

 تمرینات پرسپولیس به صورت فشرده در ورزشگاه شهید کاظمی در چند سال اخیر برگزار می‌شد اما زمان حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس هم این مربی به این موضوع اذعان داشت که چمن ورزشگاه کاظمی نیاز به ترمیم اساسی دارد؛ ترمیمی که هیچ‌گاه انجام نشد و هر تعمیری هم صورت گرفته موقت بوده است.

پیش از آغاز فصل گذشته و حتی هنگام برگزاری اردوی پرسپولیس در ترکیه هم زمان مناسب برای تعمیر چمن ورزشگاه کاظمی وجود داشت اما هیچ اقدامی از سوی مدیریت وقت برای ترمیم ورزشگاه صورت نگرفت و همین موضوع موجب شد تا در شرایطی که پرسپولیس به برگزاری تمرینات منظم نیاز دارد، از این لحاظ ‌با مشکل جدی مواجه شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =