۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۷
کد خبرنگار: 1110
کد خبر: 83552350
۰ نفر

برچسب‌ها

انصار الله یمن: اسرائیل باید نابود شود

تهران-ایرنا- «علی القحوم» عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن روز سه شنبه با محکوم کردن حمله صهیونیست ها به شرق نوار غزه که به شهادت یکی از فرماندهان جهاد اسلامی فلسطین انجامید، تاکید کرد که رژیم صهیونیستی پشت همه مشکلات منطقه قرار دارد و باید نابود شود.

به گزارش شبکه خبری المیادین، القحوم به حمله امروز جنگنده های رژیم صهیونیستی به نوار غزه واکنش نشان داد و آن را اقدامی جنایتکارانه خواند.

وی گفت: شهادت ابوالعطا در راستای سیاست حذف نیروهای مقاومت از سوی صهیونیست ها صورت می گیرد.

القحوم ضمن اعلام همبستگی یمنی ها با مجاهدان فلسطینی، تصریح کرد که موضع یمن در برابر مسئله فلسطین ثابت و روشن است. آرمان فلسطین قطب نمایی است که جهت را  نشان می دهد.

این مقام یمنی ادامه داد: اسرائیل می خواهد عرب ها را از مسیر این قطب نما منحرف کند اما آنها باید بدانند که اسرائیل و آمریکا نخستین دشمنان ما هستند.

القحوم با بیان اینکه امکان ندارد که عادی سازی روابط با صهیونیست ها یا فروش مسئله فلسطین را بپذیریم، تاکید کرد که ملت های عربی باید نسبت به خطر اسرائیل هوشیار و آگاه باشند.

وی گفت: ملت های عربی و اسلامی می دانند که باید اسرائیل نابود شود زیرا پشت همه مشکلات منطقه قرار دارد.

این در حالی است که «محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن نیز یکشنبه‌شب گذشته در هشدار به صهیونیست ها گفت: اگر اسرائیل بخواهد به طور مستقیم به یمن حمله کند، ما به تجاوز آن پاسخ خواهیم داد.

به دنبال ادامه اقدامات رژیم اسرائیل علیه ملت فلسطین، امروز  ارتش این رژیم در حملات هوایی خانه البوعطا فرمانده گروه جهاد اسلامی  فلسطین را هدف قرار داد که در اثر آن،  این فرمانده و همسرش به شهادت رسیدند.

در حمله صهیونیست ها به قسمت شرقی غزه نیز سه تن دیگر نیز زخمی شدند.

نیروهای مقاومت هم در پاسخ به این اقدام، دهها موشک به سمت سرزمین های اشغال شده شلیک کردند.

به گزارش وزارت بهداشت غزه، در تجاوز امروز رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون ۴ نفر شهید و ده ها نفر دیگر زخمی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =