همایش سراسری هیاتهای نظارت بر انتخابات در مشهد آغاز شد

مشهد- ایرنا- همایش اعضای هیاتهای نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سراسر کشور عصر امروز ۲۱ آبان ماه با سخنرانی دبیر شورای نگهبان در مشهد آغاز شد.

مسئول دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان رضوی عصر سه‌شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این همایش در تالار قدس کتابخانه آستان قدس رضوی از عصر امروز سه شنبه آغاز شده و تا روز پنجشنبه ۲۳ آبان ماه ادامه خواهد یافت.

محمد کمال سرویها افزود: نشست افتتاحیه امروز بدون حضور رسانه ها برگزار می شود اما فردا نشست خبری ماهانه عباسعلی کدخدایی دبیر شورای نگهبان در محل مجتمع فرهنگی - اقامتی ولایت مشهد برگزار می شود.

وی رویکرد اصلی برگزاری این نشست را آموزشی عنوان کرد و ادامه داد: حدود ۷۰۰ نفر از اعضای هیات‌های نظارت شورای نگهبان در انتخابات پیش روی مجلس از سراسر کشور در این نشست حضور دارند که  علاوه بر هماهنگی با خط مشی های شورای نگهبان از سخنرانی مسئولان و سخنرانان هم استفاده می کنند.

مسئول دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان رضوی  گفت: حضور اصحاب رسانه در سالن محل همایش مقدور نیست اما محلی در کنار سالن برای استقرار خبرنگاران جهت انجام مصاحبه با مسئولان حاضر در این نشست در نظر گرفته شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =