بازدید معاون وزیر ارتباطات از سایت‌های خدمات‌رسانی تلفن همراه مشگین‌شهر

اردبیل - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر ارتباطات روز سه‌شنبه در سفر به مشگین‌شهر از سایت‌های مختلف تلفن همراه از جمله همراه اول و ایرانسل و ضریب پوشش تلفن همراه این شهرستان بازدید کرد.

فرهاد معارفی در این بازدید به خبرنگار ایرنا گفت: نحوه آنتن‌دهی و خدمات‌رسانی اپراتورهای مختلف تلفن همراه و مسائل این حوزه جمع بندی شده و برای اتخاذ تصمیم و توسعه سایت‌های مختلف به اطلاع وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهد رسید.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل هم گفت: عملیات نصب ۱۷ آنتن تلفن همراه در شهرستان مشگین‌شهر  آغاز شده و بزودی با بهره‌برداری از سایت‌های جدید مشکل پوشش تلفن در مناطق مختلف این شهرستان برطرف می‌شود.

بهروز رزمی افزود: در سال ۹۰ با تصویب مجلس شورای اسلامی و ابلاغ معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس‌جمهوری ساختار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان‌ها تغییر کرد و ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌ها به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر و ناظر بر زیرمجموعه‌های پست، پست بانک و شرکت ارتباطات زیرساخت (بخش دولتی) و شرکت‌های خصوصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاسیس شد.

وی گفت: هم اکنون یک نفر از کارمندان این اداره کل به عنوان رابط در ادارات مخابرات شهرستان‌ها مشغول خدمات‌رسانی میباشد.  

مشگین‌شهر در شمال غربی اردبیل قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =