۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۸
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83552277
۱ نفر

برچسب‌ها

قاسمپور: مدیران فدراسیون فوتبال واقعیت‌ها را به ویلموتس نگفتند

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال ایران گفت: شاید مدیران فدراسیون فوتبال واقعیت‌ها را به ویلموتس نگفتند و کم‌کاری انجام دادند وگرنه او سعه صدر بیشتری از خود نشان می‌داد.

«ابراهیم قاسمپور» روزسه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: سبک فوتبال عراق با تمام تیم‌های غرب آسیا متفاوت است و همواره بازی دشوار و حساسی را روبروی این تیم پیش رو داشته‌ایم.

وی افزود: بازیکنان عراق علاوه بر اینکه فوتبال را فیزیکی بازی می‌کنند از نظر تکنیکی در سطح بالایی قرار دارند و در کار تیمی به خوبی هماهنگ هستند.

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: اگرچه بازی ایران و عراق در کشور عراق برگزار می‌شود اما تیم ملی کار آسانی را پیش رو نخواهد داشت چرا که در اردن تیم ملی هواداران زیادی ندارد و اگر بازی در امارات و قطر برگزار می‌شد، به سود ما بود.

قاسمپور تصریح کرد: امیدوارم در بازی با عراق روز خوب فوتبال ایران باشد و بازیکنان کشورمان اشتباهاتی را که در بازی با بحرین مرتکب شدند را در زمین انجام ندهند.

وی تاکید کرد: اینکه چند روز قبل از بازی با عراق سرمربی تیم ملی برای دریافت مطالبلاتش به ایران سفر نمی‌کند، اتفاق خوبی نیست اما باید حق را به ویلموتس داد چرا که او مربی حرفه‌ای است و به دنبال حق و حقوق خود است.

بازیکن اسبق تیم ملی در پایان گفت: شاید مدیران فدراسیون فوتبال واقعیت‌ها را به ویلموتس نگفتند و کم‌کاری انجام دادند وگرنه او سعه صدر بیشتری از خود نشان می‌داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =