فرمانده نیروی زمینی ارتش: آماده پاسخ قاطع به هرگونه تهدیدی هستیم

زاهدان- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی زمینی ارتش آمادگی کامل برای پاسخگویی به هرگونه تهدید دشمنانی که گوشه چشمی به ایران اسلامی داشته باشند را در کمترین زمان ممکن دارد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز سه‌شنبه در سفر به زاهدان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند اگر حماقتی از طرفشان صورت گیرد طومار زندگی ننگینشان را در کمترین زمان درهم می‌پیچیم.

وی ادامه داد: وحدت، تبعیت و اطاعت از رهبری معظم انقلاب بهترین راه غلبه بر دشمن است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: اگر خواهان خنثی سازی توطئه‌های دشمن در کشور هستیم باید وحدت در جامعه حاکم باشد و این امر زمانی میسر خواهد شد که همه گوش به فرمان ولایت فقیه باشیم.

وی تصریح کرد: اطاعت از ولایت تنها راه موفقیت جوامع از گذشته تا به حال بوده که این امر نشان از اهمیت این موضوع دارد.

امیر سرتیپ حیدری خاطر نشان کرد: مقاومت، صبر، خویشتن‌داری، روی پای خود ایستادن و نگاه به درون از جمله اوامر رهبر معظم انقلاب است که باید به آن توجه کنیم.

وی ادامه داد: سیستان و بلوچستان یک لشکر زرهی قوی و خوش نام از گذشته تا به حال دارد که در دروران دفاع مقدس و حال در تامین امنیت مرز فعالیت‌های درخشانی از خود به نمایش گذاشته است.

 فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: یگان‌های زمینی ارتش به سه دسته مهم تقسیم می‌شوند که یگان‌های متحرک هجومی که از تحرک بالا و خرد کننده برخوردارند یکی از آنهاست.

وی ادامه داد: یگان‌های واکنش سریع و یگان‌های تخصصی و حرفه‌ای ۲ دسته مهم دیگری هستند که مجموعه نیروی زمین ارتش را تشکیل می‌دهند. 

امیر سرتیپ حیدری تصریح کرد: ۲۶ رسته در حوزه دفاعی در مجموعه نیروی زمینی ارتش فعالیت می‌کنند که تمام آنها از تجهیزات بروز و ساخت خود استفاده و بهره‌برداری می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =