شرایط بازگشت دانشجویان ترک‌تحصیل کرده پیام نور ممکن شد

شیراز-ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس اعلام کرد: امکان برخورداری از طرح معافیت بدهی شهریه دانشجویانی که در ۱۸ سال گذشته، تحصیل را نیمه تمام رها کرده‌اند، فقط تا پانزدهم بهمن ماه ۹۸ وجود دارد.

محمدحسن صیف، سه‌شنبه در نشست روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس در شیراز اظهار داشت: شمار دانشجویانی که از دهه ۸۰ تا کنون به این دانشگاه مراجعه نکرده‌اند و تحصیل را به پایان نرسانده‌اند ۶۳هزار نفر است و این درحالی است که بیش از ۱۰ هزار نفر از این افراد، ۱۰۰ واحد درسی را گذرانده‌اند و تنها با گذراندن یک یا دو نیمسال تحصیلی می‌توانند دانش آموخته شوند.

وی بیان کرد: با تصمیم ویژه دانشگاه پیام نور، فرصت طلایی برای دانشجویان ترک ‌تحصیل کرده به وجود آمده که این دسته از دانشجویان درصورت مراجعه به دانشگاه و درخواست بازگشت به تحصیل، از معافیت کامل بدهی‌های قبلی شهریه، برخوردار می‌شوند.

صیف همچنین از امکان استفاده از مهمانی در مراکز و واحدهای مورد نظر دانشجویان نیز سخن گفت و افزود: این دانشجویان برای درخواست بازگشت به تحصیل می‌توانند بدون محدودیت به همه مراکز و واحدهای دانشگاه در شهرهای فارس مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور فارس بیان داشت: فرصت یادشده به هیچ عنوان قابل تمدید نیست و این فرصت دو باره برای دانشجویان بدهکار تکرار نمی‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =