جریمه میلیونی متصدی تالار غذاخوری در همدان

همدان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: متصدی یک تالار غذاخوری به اتهام گرانفروشی به پرداخت ۲۱۲ میلیون ریال جریمه محکوم شد.

علیرضا حسن پور روز سه شنبه در تشریح این خبر گفت: پس از دریافت گزارشی از گرانفروشی یکی از تالارهای غذاخوری همدان موضوع مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: این فرد اقدام به تخلف گرانفروشی انواع غذاهای ایرانی چلوجوجه مخصوص، زرشک پلو با مرغ از قیمت تعیین شده کرده بود که در این خصوص پرونده ای در شعبه هیات بدوی تعزیرات حکومتی همدان تشکیل و پس از کارشناسی و احراز تخلف، متخلف به جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان همچنین از جریمه چهار واحد صنفی به اتهام تقلب در آبلیموگیری خبرداد و افزود: برخی از واحدهای لیمو فروشی واقع در بازار مرکزی همدان لیموی باکیفیت را در معرض دید مردم قرار داده ولی درهنگام آبگیری آن را با لیموی بی کیفیت تعویض وتحویل مشتری می دادند.

حسن پور افزود: هیات بدوی این اداره کل پس از تشریفات قانونی متهمان را در مجموع به پرداخت ۶۵۳ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد همچنین سه واحد از آنها علاوه بر جریمه نقدی به مدت هفت روز پلمب و پارچه تخلف نیز بر سردر این واحدها نصب شد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =