۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۳
کد خبرنگار: 1047
کد خبر: 83552148
۰ نفر

برچسب‌ها

دادگاه متهمان قاچاق ارز و پولشویی در خراسان رضوی علنی است

مشهد- ایرنا- رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: دادگاه علنی رسیدگی به جرایم متهمان پرونده قاچاق کالا و ارز و پولشویی در آینده نزدیک در این استان برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه شنبه دادگستری خراسان رضوی، غلامعلی صادقی با اشاره به ارسال پرونده متهمان قاچاق کالا و ارز و پول‌شویی به دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی در این استان افزود: در آینده نزدیک شاهد رسیدگی به اتهامات هفت نفر از افراد متهم به قاچاق ارز و پول‌شویی در این استان هستیم.

وی ادامه داد: این افراد با سوء استفاده از نوسان قیمت ارزهای خارجی و سوء استفاده از خلاء های موجود و ضعف سیستم بانکی با همکاری تعدادی از دلالان ارزی و برخی عوامل بانکی، اقدام به قاچاق انواع ارز و پول‌شویی کردند که به زودی به اتهامات این افراد در چهارچوب موازین قانونی رسیدگی می شود.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به نتایج مطلوب به دست آمده در جریان رسیدگی به پرونده اخلالگران در نظام اقتصادی گفت: پس از رسیدگی به پرونده متهمان شرکت های تعاونی موسوم به "اعتماد ایرانیان"، "پردیسبان" و "پدیده" شاهد احقاق حقوق سرمایه گذاران، سهامداران و مال باختگان این شرکت ها و مؤسسات در این استان بودیم که بحمدالله برخورد قاطعانه با متهمان این پرونده ها ضمن حفظ حقوق سهامداران رضایت عمومی را نیز در پی داشته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =