بخش عمده ای از نقدینگی شرکت های بزرگ از کرمان خارج می‌شود

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه بودجه‌های ملی در کشور عادلانه نیست و تفاوت فاصله دهک‌های درآمدی در استان بسیار مشهود است گفت: بخش عمده‌ای از نقدینگی شرکت‌های بزرگ از این استان خارج می‌شود در حالی‌ که آلایندگی شرکت‌ها را مردم متحمل می‌شوند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی روز سه شنبه  در جلسه شورای اداری استان کرمان با حضور رییس جمهوری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و امام راحل گفت: استان کرمان دارای جغرافیای بزرگ و مساحت پهناوری است که با مردمی نجیب و انقلابی و شهید پرور مهد رزمندگان و سرداران دلاور است.

وی در ادامه با بیان اینکه کمبود آب یکی دیگر از چالش‌های اصلی استان کرمان است افزود: مطالبه جدی مردم در رفع مشکل آب در استان بسیار موثر است.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت :با توجه به اینکه تضمین قیمت محصولات کشاورزی و باغی و مدیریت سطح کشت و فراهم نمودن مقدمات برای عرضه محصولات در بازار و صادرات در استان کرمان وجود ندارد امیدواریم با فراهم کردن این ظرفیت ها بتوان فرصت های شغلی فراوانی را برای جوانان استان ایجاد کرد.

امام جمعه کرمان در ادامه با اشاره به اینکه کارگران زحمت‌کش در شرکت‌های پایین‌دستی و بنگاه‌های اقتصادی حقوق خود را با تاخیر دریافت می‌کنند گفت: این در حالی است که کارگران در شرکت‌های بالادستی وضعیت دیگری داشته و به موقع حقوق دریافت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =