۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۷
کد خبرنگار: 1010
کد خبر: 83551965
۰ نفر

برچسب‌ها

افزون بر ۶۷۸ کیلوگرم مواد مخدر در کاشان کشف شد

کاشان- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی کاشان از کشف ۶۷۸ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال‌جاری تا کنون در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی قربانی روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید جمعی از مسوولان شهرستانی از نمایشگاه کشفیات طرح ظفر ۸۷ در کاشان گفت: این میزان مواد مخدر کشف شده به نسبت مدت مشابه سال گذشته که ۳۱۵ کیلو و ۸۰۰ گرم بود، ۱۱۵ درصد افزایش داشته است.

وی بیان کرد: در این زمینه یک هزار و ۱۲۶ نفر قاچاقچی و معتاد شناسایی و دستگیر شدند که نسبت به بازه زمانی سال گذشته که یک هزار و ۴۰ نفر بود، حدود ۱۰ درصد رشد داشت.

جانشین فرمانده انتظامی کاشان تصریح کرد: طرح ظفر ۸۷ در یکی از مناطق آلوده این شهر اجرا شد و که افزون بر دستگیری ۲۱ نفر مرد و ۱۱ زن، سه نفر از محکومان فراری نیز که به زندان برنگشته بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی از کشف نزدیک به ۶ کیلوگرم تریاک، ۹۵۰ گرم هروئین، ۵۰ گرم شیشه و یک کیلو و ۱۰۰ گرم سایر مواد مخدر با اجرای این طرح خبر داد و  اظهار کرد: ۱۱ قبضه سلاح سرد، ۵۸۴ قطعه کبوتر، ۹ دستگاه موتورسیکلت، ۶ دستگاه خودرو و ۲۶ دستگاه تجهیزات ماهواره‌ای نیز از متهمان کشف و ضبط شده است.

قربانی همچنین دستگیری ۱۲ نفر از خرده فروشان مواد مخدر در ابتدای ماه جاری را نیز مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: دستگیری هفت نفر معتاد، ۴۰۰ گرم هروئین، ۱۵۰ گرم شیشه و ۱۵۰ گرم نیز سایر مواد مخدر کشف شد.

وی همچنین از تشکیل گروه ضربت با همکاری پلیس اطلاعات و تجسس کلانتری‌ها خبر داد و تشریح کرد: این ماموران هنگام تعطیل شدن مدرسه‌های دخترانه با استقرار در نزدیکی واحدهای آموزشی نسبت به برخورد با مزاحمان احتمالی اقدام می‌کنند.

جانشین فرمانده انتظامی کاشان افزود: مدیران مدرسه از اجرای این طرح که موجب ایجاد آسایش و امنیت دختران دانش‌آموز شده، قدردانی کردند و طرح تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت.

شهرستان ۳۶۵ هزار نفری کاشان در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =