۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۷
کد خبرنگار: 1183
کد خبر: 83551889
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

جشن وحدت در خاش برگزار شد

زاهدان - ایرنا - جشن بزرگ وحدت با حضور پرشور و گسترده علما، بزرگان طوایف و قشرهای مختلف بسیجیان شیعه و سنی با همکاری فرماندهی و معاونت فرهنگی و هنری سپاه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاش سیستان و بلوچستان در سرسرای اجتماعات این اداره برگزار شد.

فرمانده سپاه خاش روز سه شنبه در این مراسم گفت: پیامبر اسلام(ص) از شاخص‌ترین محورهای وحدت در میان امت اسلامی هستند.
سرهنگ پاسدار علی ثمره‌حسینی بیان کرد: ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم ص و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت بهترین فرصت برای تقویت اتحاد و همگرائی در جامعه اسلامی است.
وی افزود: پیامبر اسلام در طول حیات و انجام رسالت شان برای تالیف قلوب تلاش کردند، لذا وظیفه مسلمانان در شرایط کنونی است که برای حفظ وحدت، اخوت و برادری بیش از پیش تلاش کنند.
مولوی عبدالواحد یادگاری از روحانیون اهل سنت خاش هم با گرامیداشت هفته وحدت از نقش ارزشمند سپاه برای تقویت وحدت و همبستگی در جامعه تجلیل کرد.
وی اظهار داشت: در شرایط دشوار و حساس کنونی که دشمنان برای ضربه زدن به اسلام تلاش می کنند، گام برداشتن در مسیر وحدت از ضرورتهای اجتناب ناپذیر به شمار می رود.
مولوی یادگاری گفت: فرماندهان سپاه و بسیجیان دلاور از سالهای شکل گیری و تثبیت انقلاب اسلامی ایران برای حفظ اسلام و ارزشهای انقلاب پیشگام بوده اند و همچنان همین رویه را ادامه می دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =