۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۳
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83551843
۱۲ نفر

برچسب‌ها

جشن هم محلی سلام در چهار محله کلانشهر رشت

رشت - ایرنا - رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری جشن هم محلی سلام در چهار محله این کلانشهر خبر داد.

علیرضا حسنی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فصل اول جشن هم محلی سلام در محلات رشت با عنوان جشن رسول مهربانی ها به مناسبت ولادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) در چهار محله رشت برگزار می شود.

وی با بیان این که جشن رسول مهربانی از فردا (چهارشنبه) از محله رودبارتان آغاز می شود، افزود:  این جشن پنجشنبه در محله دیانتی، جمعه در مسکن مهر و شنبه آینده در محله حمیدیان رشت برگزار می شود که زمان برگزاری این جشن ها در چهار محله ساعت ۱۵ عصر است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت خاطر نشان کرد: توجه به مناطق و بخش‌های مختلف رشت در حوزه فرهنگی در دستور کار بوده و از ابتدای سال تلاش ما بر این بود تا برنامه ریزی مناسبی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی هنری متنوع در مناسبت‌های مختلف در محلات انجام گیرد.

وی یادآور شد: در همین راستا جشن هم محلی سلام در قالب چند فصل به مناسبت های تقویمی پیش روی تا پایان سال ۹۸ برنامه ریزی شده که اولین فصل آن با عنوان جشن رسول مهربانی ها به مناسبت ولادت رسول اکرم (ص) از فردا بیست و دوم آبان آغاز می شود.

وی بیان داشت: در برگزاری این جشن ها، برنامه های شاد و متنوع فرهنگی و هنری با هدف رضایتمندی شهروندان، افزایش پویایی و نشاط اجتماعی برای عموم مردم در محلات رشت برنامه ریزی شده است.

رئیس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری محفل انس با قرآن و عترت به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) خبر داد و خاطر نشان کرد: این محفل انس با قرآن کریم بعد از نماز مغرب و عشاء امشب در مصلی رشت برگزار می شود.

وی بیان داشت: محفل انس با قرآن و عترت به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت و شورای قرآنی مصلی رشت برگزار می شود.

رشت،حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که در طول روز به یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.

جمعه هفته جاری ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) موسس مذهب جعفری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =