ویلموتس: مسابقه پنجشنبه بازی مهمی برای مردم ایران است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: هیچ نتیجه‌ای باعث حذف قطعی یا صعود قطعی تیمی نمی‌شود، اما می‌دانیم که مسابقه پنجشنبه بازی مهمی برای مردم ایران است و به شما مردم عزیز اطمینان می‌دهم که حداکثر توان خود را برای ارائه بهترین بازی به کار می‌گیریم.

«مارک ویلموتس» سرمربی تیم ملی در آستانه دیدار تیم ملی مقابل عراق و پس از برگزاری آخرین تمرین در خاک ایران پیامی به شرح ذیل صادر کرد.

قبل از هر چیز به همه مردم عزیز ایران سلام می‌کنم. در وهله نخست، ابراز تاسف و تاثر قلبی‌ام را به خانواده ‌دیدگان زلزله در آذربایجان شرقی اعلام می‌کنم.

اندکی راجع به بازی ایران و عراق صحبت کنیم. تیم ملی به اهمیت این بازی واقف است و می‌توانم به شما اطمینان بدهم که به خوبی برای این بازی آماده می‌شویم. با اشتیاق و عزم فراوان آمادگی خود را حفظ می‌کنیم تا شما مردم ایران به تیم ملی افتخار کنید و بازیکنان با لباس تیم ملی افتخار آفرینی کنند. همه ما یک هدف مشترک داریم و آن راهیابی به جام جهانی است. هیچ نتیجه‌ای باعث حذف قطعی یا صعود قطعی تیمی نمی‌شود، اما می‌دانیم که مسابقه پنجشنبه بازی مهمی برای مردم ایران است و به شما مردم عزیز اطمینان می‌دهم که حداکثر توان خود را برای ارائه بهترین بازی به کار می‌گیریم.

تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه ملی امان در کشور اردن در چارچوب مرحله دوم مسابقات انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین به مصاف تیم ملی عراق خواهد رفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =