۱۸ منزل خسارت دیده از سیل کمیجان تا پایان سال تکمیل می‌شود

اراک - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان کمیجان گفت: ۱۸ منزل مسکونی مددجویان زیر پوشش نهادهای حمایتی که از سیلاب بهاره در این شهرستان خسارت دیده‌اند تا پایان امسال تکمیل و تحویل می‌شود.

«محمد کریمی» روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، افزود: در پی تخریب این واحدهای مسکونی عملیات بازسازی از اردیبهشت ماه در دستور کار سپاه ناحیه این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: اردوهای جهادی شهرستان کمیجان در سه مرحله با بیش از ۵۰۰ نفر روز برای ساخت واحدهای مسکونی مددجویان کمیجان مشارکت کردند و برای هر واحد مسکونی بیش از ۶۰۰ میلیون ریال از محل تسهیلات دولتی هزینه شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان کمیجان بیان کرد: این واحدهای مسکونی بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

کریمی اظهار داشت: ۶۰ قلم جهیزیه امسال به زوج‌های تحت پوشش نهادهای حمایتی شهرستان کمیجان تحویل شد که ارزش هر یک از آن‌ها بیش از ۱۲۰ میلیون ریال است.

وی ادامه داد: بیش از ۳۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان کمیجان در قالب اردوهای جهادی یک، سه، هفت و ۱۰ روزه امسال به مناطق محروم این شهرستان اعزام  شدند و در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادمقاومتی و عمرانی مشارکت کردند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه کمیجان رنگ آمیزی بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ متر و دیوار نویسی بیش از یک‌هزار متر و تعمیر بیش از یکصد میز و صندلی را از مهمترین فعالیت های اردوهای هجرت دانش آموزی این شهرستان در تابستان امسال عنوان کرد.

شهرستان کمیجان با جمعیتی بالغ بر ۳۰ هزار نفر در شمال غرب اراک، مرک استان مرکزی واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =