نماینده مجلس: جشنواره فیلم کودک و نوجوان به همدان بازگردد

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست داریم با توجه به زیرساخت‌ها و ظرفیت مناسب این استان، جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان را به همدان بازگرداند.

حمیدرضا حاجی‌بابایی روز سه‌شنبه در آیین پایانی بیست‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان افزود: استان همدان جزء آماده ترین استان ها برای برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان است.

وی اظهار داشت: همدان به واسطه میزبانی این جشنواره در سال‌های گذشته، سالن‌های سینمایی خوبی دارد و سالن‌های خوبی در این استان ساخته شد.

حاجی‌بابایی عنوان کرد: ظرفیت‌های هنری همدان بسیار بالا است و انتظار داریم جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان به همدان بازگردد.

وی بیان کرد: در چند روز گذشته فضای شاد و با نشاطی به واسطه بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان و کشور ایجاد شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران تنها شهری در دنیا است که سابقه بیش از سه هزار و ۳۰۰ سال شهربودن را دارد.

وی تاکید کرد: اگر در جامعه‌ای، هنر وجود نداشته باشد آن جامعه می‌میرد و بهترین شیوه انتقال فرهنگ با هنر امکان پذیر است.

بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با حضور ۵۳ اثر نمایشی از ۱۳ استان و هفت کشور از ۱۶ آبان‌ماه در همدان برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =