۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۹
کد خبرنگار: 759
کد خبر: 83551553
۰ نفر

برچسب‌ها

بخش «صـندوق شاهد» به نرم‌افزار «همراه ایثار» افزوده شد

تهران- ایرنا- مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران، از اضافه شدن بخش «صـندوق شاهد» به برنامه موبایل «همراه ایثار» خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه بنیاد شهید و امور ایثارگران علیرضا امینی با بیان اینکه امکان مشاهده مانده وام و پس‌انداز صندوق قرض‌الحسنه شاهد یکی از موضوعاتی است که همواره از سوی جامعه ایثارگری در حوزه خدمات الکترونیک درخواست شده است، افزود: در همین راستا از مدتی پیش مذاکراتی بین اداره کل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد و صندوق قرض‌الحسنه شاهد صورت گرفت تا این اطلاعات به شکل برخط از آن صندوق دریافت شود و در سامانه‌های خدمات الکترونیک بنیاد به رؤیت ایثارگران برسد.

وی افزود: سرویس مذکور با همکاری صندوق قرض‌الحسنه شاهد تولید و در اختیار بنیاد قرار گرفت و متعاقباً بخشی تحت عنوان «صندوق قرض‌الحسنه شاهد» به نرم افزار موبایل «همراه ایثار» اضافه شد.

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص اطلاعات قابل دریافت از این بخش در برنامه همراه ایثار گفت: مانده وام، مبلغ اصل وام، شرح آخرین قسط، تاریخ ثبت سند آخرین قسط، موجودی حساب حق عضویت، تاریخ و مبلغ آخرین حق عضویت اخذ شده از این بستر قابل دریافت هستند.

نرم افزار موبایـل «همراه ایثـار» سامانه موبایلی رسمی بنیاد شهید و امور ایثارگران است که بر روی کـافه بـازار قرار دارد و بـا جست‌وجوی نـام این سامـانه (همراه ایثار) در اپلیکیشن بازار امکان دانلود این برنامه و استفاده از خدمات آن فراهم خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =