دادستان دیوان محاسبات از مناطق زلزله‌زده شهرستان میانه بازدید کرد

تهران- ایرنا- دادستان دیوان محاسبات کشور در پی وقوع زمین لرزه در شهرستان میانه، به اتفاق مدیرکل حسابرسی دادسرا از مناطق زلزله زده این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روز سه‌شنبه دیوان محاسبات کشور، در پی وقوع زمین لرزه در شهرستان میانه و درگذشت تعدادی از اهالی، وارد شدن خسارت مالی و تخریب منازل مسکونی، فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات کشور به اتفاق ساقی مدیرکل حسابرسی دادسرا به میانه سفر کرد و به صورت سرزده از این مناطق بازدید کرد.

در این بازدید، فیاض شجاعی ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان این حادثه، از نزدیک میزان تلفات، روند کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان، اسکان اضطراری، اسکان موقت و برنامه‌ریزی جهت بازسازی و تعمیر و نوسازی منازل و اماکن آسیب‌دیده را بررسی و با اهالی این منطقه گفت وگو کرد.


در ادامه این سفر، دادستان دیوان محاسبات کشور ضمن شرکت در جلسه شورای تامین شهرستان میانه، از فرماندار و دیگر مسئولان ذیربط تشکر کرد و با اشاره به شروع فصل سرما به تمامی مسئولان توصیه کرد که در تسریع روند اسکان موقت آسیب‌دیدگان و رفع مشکلات آنان اهتمام جدی داشته باشند.
براساس این گزارش در این برنامه بازدید، فرماندار شهرستان میانه و سایر مسئولان آن شهرستان، دادستان دیوان محاسبات کشور را همراهی کردند.

در پی وقوع زمین لرزه در شهرستان میانه و درگذشت تعدادی از اهالی، وارد شدن خسارت مالی و تخریب منازل مسکونی، فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات کشور به اتفاق ساقی مدیرکل حسابرسی دادسرا به میانه سفر کرد و به صورت سرزده از این مناطق بازدید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =