۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۳
کد خبرنگار: 2089
کد خبر: 83551536
۰ نفر

برچسب‌ها

تیرانداز سمنانی بر سکوی سوم آسیا ایستاد

سمنان- ایرنا- رئیس هیات تیراندازی استان سمنان گفت: امیرسیاوش ذوالفقاریان تیرانداز جوان این استان در بخش تیم میکس تفنگ بادی در رقابت‌های قهرمانی آسیا مدال برنز را کسب کرد.

قربانعلی قربانزاده روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: تیم دو نفره ذوالفقاریان و آرمینا صادقیان در فینال میکس تفنگ بادی در رقابت با تیم چین توانست در جایگاه سوم آسیا قرار گیرد و مدال برنز را از آن خود کند.

وی بیان کرد: تیرانداز جوان استان سمنان و عضو تیم ملی کشور امروز در بخش دیگری به رقابت می‌پردازد و امید است که بتواند سهمیه المپیک را کسب کند.

رئیس هیات تیراندازی استان سمنان یادآور شد: ذوالفقاریان روز گذشته در فینال تفنگ سه وضعیت پسران با قرار گرفتن در جایگاه چهارم آسیا از کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو در این بخش بازماند.

کاروان تیراندازی کشورمان متشکل از نجمه خدمتی و آرمینا صادقیان در تفنگ بادی، هانیه رستمیان و جواد فروغی در تپانچه بادی، فاطمه کرم زاده و مهیار صداقت در تفنگ سه وضعیت بانوان و آقایان موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو شدند.

چهاردهمین دوره رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک از ۱۴ تا ۲۳ آبان ۹۸ در شهر دوحه قطر در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط