انتقاد فرماندار بستان‌آباد از طولانی شدن ساخت اورژانس

تبریز-ایرنا- فرماندار بستان‌آباد از طولانی شدن عملیات اجرایی ساختمان اورژانس بیمارستان استاد شهریار این شهرستان انتقاد کرد.

سید علی موسوی حسینی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه بارها خواستار تسریع در تکمیل ساختمان اورژانس بیمارستان استاد شهریار بستان آباد شده ایم، افزود: با این روند کاری مردم نیز برای دریافت خدمات بهتر از اورژانس در مشکل هستند.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرستان بستان آباد، وجود ۱۸۸ روستا و جمعیت بالای ۱۰۰ هزار نفری و ترانزیت بار و مسافر از این منطقه اظهار کرد: تجهیز بیمارستان و استقرار دائمی پزشکان متخصص از نیازهای ضروری بیمارستان استاد شهریار بستان آباد است.

موسوی به ظرفیت های مثبت بیمارستان استاد شهریار در برخی از حوزه های درمانی نیز اشاره کرد و گفت: در این بیمارستان بخش دیالیز به همت مسئولان شهرستانی و نیروهای خدوم شبکه بهداشت راه اندازی شده و خدمات درمانی این بخش موجبات رضایتمندی مردم شده است.

وی افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان بستان آباد در سال جدید با اعتباری افزون بر ۱۰ میلیارد تومان را نشان از دغدغه دولت در حوزه بهداشت و درمان عنوان کرد.

شهرستان بستان آباد با ۱۰۰هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شرق تبریز واقع دشه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha