تقدیر وزیر فرهنگ از همدلان تدوین تشکیل کانون سراسری فرهنگ، هنر و رسانه

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی از اهتمام، همدلی و همراهی تمامی صنوف فرهنگی و هنری و رسانه ای در تدوین پیش‌نویس «دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت انجمن‌های فرهنگ، هنر و رسانه کشور» تشکر کرد.

سید عباس صالحی در این توئیت آورده است:‌ فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای در تاسیس: انجمن سراسری کشوری، کانون انجمن های همگن، کانون فراگیر سراسری فرهنگ،‌هنر و رسانه موانع جدی داشتند.

مصوبه هیات دولت موانع را برداشت: از همراهی و همدلی صنوف فرهنگی و هنری و رسانه ای در تهیه و نتدوین پیش نویس مصوبه سپاسگزارم.

چندی پیش با همراهی و مشارکت نمایندگان خانه سینما، خانه موسیقی، خانه تئاتر، انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران، انجمن عکاسان ایران، انجمن صنفی طراحان گرافیک، انجمن هنرمندان سفالگر ایران، انجمن خوشنویسان ایران، انجمن ویراستاران، انجمن داستان‌نویسان، انجمن هنرمندان نقاش، انجمن تصویرگران ایران و موافقت و امضای وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش‌نویس تصویب‌نامه و دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت انجمن‌های فرهنگ، هنر و رسانه کشور تهیه و به هیات دولت تقدیم شده بود که روز یکشنبه (۱۹ آبان‌ماه) در جلسه هیات دولت بررسی و با اتفاق آراء تصویب شد.

پس از آن نیز، وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه‌ای مشترک خطاب به رئیس جمهوری از اهتمام ویژه هیات دولت مبنی بر تصویب این دستورالعمل تشکر و قدردانی کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =