ثبت ۱۰ هزار تماس تلفنی با مرکز سامد در گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - برگزاری محفل انس با قرآن در آق‌قلا، ثبت ۱۰ هزار تماس تلفنی با مرکز سامد و انجام بیش از ۶ هزار عمل جراحی در بیمارستان قلب کردکوی از جمله خبرهای کوتاه امروز سه‌شنبه گلستان است.

همزمان با هفته وحدت، محفل انس با کلام وحی در روستای میرزاعلی یلقی شهرستان آق قلا برگزار شد.

**

مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان گفت: در سه ماه گذشته بیش از ۱۰ هزار گلستانی با مرکز سامد (سامانه ارتباط مردمی دولت) در استان گلستان تماس تلفنی گرفتند.

**

فرماندار گرگان در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر گرگان گفت: با توجه به حجم بالای فعالیت شهرداری گرگان، به تاخیر افتادن جلسات شورای شهر و ارسال دیر هنگام لوایح شهرداری زیبنده نیست.

**

رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: بیماری‌های قلبی و عروقی علت نیمی از مرگ و میرهای پارسال استان بود. 

عبدالرضا فاضل گفت: پارسال ۸ هزار و ۸۰۰ مرگ و میر در استان ثبت شد که علت ۴ هزار و ۴۰۰ مرگ، بیماری‌های قلب و عروق بود.

 فاضل گفت: تعداد عمل‌های جراحی و آنژیوگرافی در بیمارستان قلب کردکوی از مرز ۶ هزار مورد گذشت.

**

رییس اداره آبخیزداری و حفاظت خاک منابع طبیعی گلستان گفت: با تخصیص اعتبار از محل صندوق توسعه ملی پروژه سازه سنگ ملاتی شاهکوه بالا گرگان به اتمام رسید.

 محمد عباسی گفت: از محل صندوق توسعه ملی مبلغ ۵ میلیارد ریال به پروژه سازه سنگ ملاتی حوزه شاهکوه بالا شهرستان گرگان با حجم هزار و ۲۰۰ متر مکعب اختصاص داده شد.

**

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت که از ابتدای امسال ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال وام بابت رونق تولید به ۱۰۲ واحد و طرح تولیدی در استان پرداخت شد که از این مبلغ حدود یک هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال وام برای ۴۶ واحد انتقالی از سال ۹۷ بود.

**

مدیریت حج و زیارت گلستان گفت: ۳۵ هزار گلستانی با سپردن ودیعه در نوبت تشرف به حج تمتع قرار دارند.

میرقاسم‌پور اظهار داشت: در حج تمتمع امسال ۳ هزار و ۸۰۰ زائر گلستانی در قالب ۲۶ کاروان (۱۸ کاروان اهل سنت و مابقی اهل تشیع) به سرزمین وحی مشرف شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =