۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۵
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83551449
۰ نفر

برچسب‌ها

حضور هفت گیلانی در اردوی تیم ملی کیک بوکسینگ

رشت - ایرنا - هفت گیلانی برای حضور در مرحله جدید اردوی تیم ملی کیک بوکسینگ واکو حضور یافتند.

مسئول کمیته کیک بوکسینگ واکو گیلان روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شش ورزشکار و یک مربی از استان گیلان در این اردو در استان کرمان  حضور یافته اند.

عباس گیاهی افزود: بر این اساس ، میلاد پورکاظمی ، سبحان مصلح ، علیرضا دوپیکر ، میلاد نجف پور امیرکیاسر و پوریا نجفی از استان گیلان به عنوان ورزشکار در مرحله جدید اردوی تیم ملی کیک بوکسینگ واکو کشور حضور دارند.

وی ادامه داد: همچنین مهرداد خوش سلوک مربی شایسته استان گیلان نیز به عنوان یکی از مربیان تیم ملی کیک بوکسینگ واکو در مرحله جدید اردوی تیم ملی در کرمان حضور یافته تا ورزشکاران تمرینات آمادگی خود را زیر نظر این مربی و سایر اعضای کادر فنی انجام دهند.

وی بیان کرد: این اردو برای آماده سازی تیم ملی کیک بوکسینگ واکوی ایران برای اعزام به مسابقات قهرمانی 2019 جهان می باشد که این رقابت ها با حضور زبده ترین ورزشکاران رزمی کار این رشته در کشور ترکیه برگزار می شود.

گیاهی خاطرنشان کرد: اردوی آمادگی تیم ملی کیک بوکسینگ واکو کشور نیز تا روز 24 آبان ماه در مجموعه ورزشی فجر کرمان ادامه می یابد و امیدو اریم که هر شش ورزشکار گیلانی با درخشش در این اردو، بتوانند به عضویت تیم ملی درآیند تا در رقابت های جهانی ترکیه حضور یابند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =