ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

شهرکرد- ایرنا-- اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری از اجرای ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در استان براساس زمان‌بندی اعلام شده خبر داد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری، طبق مصوبه و ابلاغ مرکز، ۱۰ استانی که ثبت‌نام طرح اقدام ملی تولید مسکن در آن انجام می‌شود، شامل چهارمحال و بختیاری،سیستان و بلوچستان، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی، قم،  کردستان و گلستان است.

با توجه به اینکه چهارمحال و بختیاری جز استان‌های مشمول این طرح ملی است متقاضیان واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند بر اساس زمان اعلام شده، با مراجعه به سایت www.tem.mrud.ir ثبت‌نام کنند.

روابط عمومی‌ اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: شرایط لازم متقاضیان  برای ثبت نام در سایت را عدم استفاده از تسهیلات بانکی (فرم "ج" سبز )، متاهل و یا سرپرست خانوار، زنان خود سرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، سابقه سکونت در ۵ سال اخیر در شهر مورد تقاضا، داشتن شرایط لازم برای دریافت تسهیلات بانکی ، توانایی تامین هزینه ساخت مسکن به غیر از تسهیلات بانک، امکان سپرده‌گذاری حداقل ۳۰۰ میلیون ریال در بانک مسکن به منظور اطمینان از توانایی متقاضی در تامین هزینه‌های ساخت مسکن ذکر کرد.

به گزارش ایرنا، استان چهارمحال و بختیاری با افزون ۹۶۰ هزار نفر جمعیت  دارد که در ۴۱ شهر و بیش از ۸۵۰ روستا و آبادی ساکن هستند.  
 


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =