۲۲ آبان ۱۳۹۸،‏ ۸:۳۳
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 83551217
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار تایباد: وحدت رمز بقای جهان اسلام است

مشهد- ایرنا- فرماندار تایباد گفت: وحدت مسلمانان به عنوان رمز بقای جهان اسلام همچون خاری در چشم دشمنان است بنابراین هیچگاه اخوت و برادری مسلمین را تحمل نکرده و همواره در تلاش برای ایجاد اختلاف هستند.

محسن سیاح روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم ایران به سرزمین و کشور خود تعلق خاطر دارند و توطئه‌های دشمنان هیچ نقشی در اراده پولادین آنان برای توسعه کشور ندارد.

وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی در تلاش هستند تا وحدت، انسجام و همدلی که در بین مردم وجود دارد را از بین ببرند اما مردم ما هوشیارتر از آن هستند که فریب نقشه‌های دشمنان را بخورند.

فرماندار تایباد گفت: یکی از آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) که ریشه در اندیشه ناب توحیدی ایشان داشت همانا اقتدار و عزت و سرافرازی مسلمین در جهان و اعتلای آنان در میان دیگر ادیان بود و به همین دلیل حتی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن در بیان دیدگاه های خود بر ضرورت وحدت مسلمانان به طور مستمر تأکید داشتند که با این یکدلی و اتحاد همواره می‌توان ترفندهای شوم دشمنان را خنثی کرد.

سیاح  به ایجاد اختلاف از سوی دشمنان در بین اقوام و مذاهب مختلف اشاره کرد و افزود: با گذشت بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان ایران و جهان اسلام همواره در پی ضربه زدن به اعتقادات و باورهای مردم دنیای اسلام بوده و هستند که همین وحدت و یکی شدن در مقابل بدخواهان توانسته نقشه های شوم و پلید آنها را به خودشان بازگرداند.

وی ادامه داد: امروز دشمن از وحدت و انسجام اسلامی هراس دارد و باید سعی کنیم این وحدت و همدلی را تقویت کرده و بر اشتراکات تأکید کنیم.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری تایباد در فاصله ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha