۲۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۴
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83550977
۰ نفر

برچسب‌ها

دروازه‌بان مهریزی تیم‌ملی فوتبال‌ساحلی تجلیل شد

یزد - ایرنا - آیین استقبال و تجلیل از حمید بهزادپور، دروازه‌بان مهریزی تیم‌ملی فوتبال‌ساحلی ، شامگاه دوشنبه با حضور فرماندار، جمعی از مسوولان، مردم و ورزشکاران این شهرستان برگزار شد.

 در این مراسم،  فرماندار مهریز با تبریک قهرمانی تیم‌ملی فوتبال‌ساحلی ایران در مسابقات بین‌قاره‌ای گفت: کسب این مقام مدیون تلاش تمام بازیکنان بخصوص بهزادپور است .

رضا زارع‌زاده‌مهریزی افزود: تجلیل از قهرمانان و مدال آوران که برای کشور در رقابت‌های جهانی و بین‌المللی افتخار کسب می‌کنند یک وظیفه است.

وی اظهار داشت: تکریم ملی‌پوشان توسط مردم و مسئولان نقش مهمی در ایجاد انگیزه برای دیگر ورزشکاران و جوانان دارد و باید همواره محقق شود.

در این مراسم با لوح و هدایا از افتخارآفرینی بهزادپور تجلیل به عمل آمد.

 بهزادپور دروازه‌بان تیم ملی فوتبال‌ساحلی  ، عضو باشگاه مقاومت گلساپوش یزد و متولد مهریز است که تاکنون به همراه تیم‌ملی در مسابقات مختلف بین‌المللی و جهانی حضور داشته است.

تیم‌های فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد و ایفاسرام اردکان در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور دارند.

ساحلی ‌بازان ایران با شکست اسپانیا برای سومین بار قهرمان جام بین‌قاره‌ای شدند و توانستند در کنار برزیل و روسیه به پرافتخارترین تیم تاریخ این رقابت‌ها تبدیل شوند.

تیم‌ملی فوتبال‌ساحلی ایران در دیدار نهایی این مسابقات به مصاف تیم‌ملی اسپانیا رفت و در پایان با نتیجه ۶ بر سه از حریف خود گذشت و به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.

این سومین قهرمانی تیم‌ملی فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره‌ای بود که در کشور امارات برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =