۲۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۵
کد خبرنگار: 1796
کد خبر: 83550941
۰ نفر

برچسب‌ها

همایش روزهای فرهنگی روسیه در  قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - سومین روز از همایش روزهای فرهنگی روسیه در ایران دوشنبه شب در قزوین برگزار شد.

این همایش که بخشی از برنامه هفته فرهنگی روسیه در ایران به شمار می‌رود، با حضور ۷۰ تن از هنرمندان و مقامات کشور روسیه، علی فرخ زاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان این شهر در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شد.

هنر نقش مهمی در تقویت دیپلماسی فرهنگی بین ایران و روسیه دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین روز دوشنبه در این همایش گفت: این همایش به عنوان رویدادی فرهنگی به آشنایی هرچه بیشتر فرهنگ کشور میهمان منجر شده و دیپلماسی فرهنگی را تقویت می‌کند.
علی فرخزاد با بیان اینکه هنر نقش بسزایی در ارتباط دیپلماسی فرهنگی بین کشورها دارد، اظهار داشت: روابط ایران و روسیه قرن‌ها ادامه داشته و در این رابطه تفاهم نامههای بسیاری به امضاء رسیده است.
وی به سومین روز از مراسم آیینی روزهای فرهنگی روسیه در ایران اشاره کرد و گفت: برگزاری این همایش در استان قزوین فرصت مناسبی برای تقویت روابط گردشگری بین ۲ کشور ایران و روسیه است.
فرخ زاد خاطرنشان کرد: موضوع گردشگری به عنوان یکی از مولفه‌های اصلی توسعه در قزوین به شمار می‌رود و این برنامه قطعا به توسعه گردشگری منجر خواهد شد.
این برنامه با همکاری و مشارکت استانداری قزوین، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان نظام مهندسی ساختمان، دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =