حاجیلو: ایران با شکست عراق قدرتش را به آسیا نشان خواهد داد

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال گفت: تیم ملی با شکست عراق بار دیگر قدرت خود را به تیم‌های آسیایی نشان خواهد داد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به عنوان تیم اول راهی مرحله بعدی خواهد شد.

«اصغر حاجیلو» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: تیم ملی ایران توانایی و شایستگی برتری مقابل عراق را دارد و می‌تواند در اردن به این مهم برسد.

وی افزود: اگرچه ایران نتوانست در دیدار مقابل بحرین، فوتبال با برنامه و خوبی را به نمایش بگذارد اما باید قبول کنیم شکست در این مسابقه جزو اتفاقات نادر فوتبالی بود.

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: دیدار با عراق شرایط خاص خودش را همواره داشته و این مسابقه برای هر ۲ تیم از اهمیت زیادی برخوردار است. این بازی یکی از حساس‌ترین دیدارهای قاره آسیا محسوب می‌شود.

بازیکن اسبق تیم ملی تصریح کرد: بیش از نیم قرن است که ۲ تیم ایران و عراق رقابت ویژه‌ای با یکدیگر دارند و هیچ‌کدام دوست ندارند مقابل هم شکست بخورند.

وی تاکید کرد: مربیان و بازیکنان تیم ملی از حساسیست بازی روز پنجشنبه باخبر هستند و به طور حتم با تمام قدرت در زمین صف‌آرایی خواهند کرد.

حاجیلو در پایان گفت: تیم ملی با شکست عراق بار دیگر قدرت خود را به تیم‌های آسیایی نشان خواهد داد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به عنوان تیم اول راهی مرحله بعدی خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha