غلبه تیم فوتبال شهرداری آستارا بر خیبر خرم‌آباد

آستارا - ایرنا - تیم فوتبال شهرداری آستارا در چهارمین بازی خانگی در هشتمین هفته مسابقات لیگ دسته‌ دوم کشور، با نتیجه یک بر صفر بر خیبر خرم‌آباد غلبه‌کرد.

این دیدار عصر دوشنبه با قضاوت سعید لهراسبی، علی حیدری و محسن حکیم از استان البرز در ورزشگاه وحدت آستارا ترتیب یافت و تک گل تیم شهرداری آستارا را حسین آفرین زاد در دقیقه ۷۸ به ثمر رساند.

منصور اشرفی مسئول روابط عمومی هیات فوتبال آستارا بعد از پایان این دیدار، اظهار کرد: از اعتراض چند بازیکن تیم خرم آباد نسبت به داور بازی ممانعت به عمل آمد اما بازیکنان تیم مغلوب، درب کمد رختکن ورزشگاه را تخریب کرده اند.

تیم شهرداری آستارا در این مسابقات چهار برد، دو باخت و یک مساوی کسب کرده است و در هفته نهم لیگ دسته دوم کشور، مهمان تیم میلاد مهر تهران خواهد بود.

باشگاه فوتبال شهرداری آستارا برای حضور موفق در لیگ دسته دوم کشور، با حسن اشجاری بازیکن سابق تیم ملی به عنوان سرمربی، قرارداد همکاری بسته است. 

در مسابقات لیگ دسته دوم کشور، ۲۸ تیم در قالب ۲ گروه ۱۴ تیمی رقابت می کنند و آستارا برای نخستین بار در این رقابت ها حضور دارد.

 شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در آن ساماندهی شده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =