نشریه ترکیه‌ای: «حسینی» وِرد کلام ترابوزان و مورد تمجید خاص «ویلموتس»

تهران- ایرنا- یک نشریه ترکیه‌ای بدنبال عملکرد درخشان «مجید حسینی» در دیدار تیم ترابوزان‌اسپور مقابل آنالیااسپور در سوپر لیگ ترکیه و زدن گل سه امتیازی تیمش، به تمجید از مدافع ایرانی پرداخت.

در گزارش نشریه دامگا ترکیه آمده است: ترابوزان‌اسپور روز گذشته در حالی آنالیااسپور را از پیش رو برداشت که این تیم از دقیقه ۲۵ با اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره تا پایان بازی ادامه داد و یکی از نام‌های پرتکرار این دیدار بدون‌شک «مجید حسینی» بود.

مدافع جوان ترابوزان اگرچه یک پنالتی را از دست داد اما با تبدیل به گل کردن نخستین پنالتی که نصیب او و تیمش شد، سه امتیاز بازی را برای ترابوزان به ارمغان آورد و علاوه بر این نخستین گل خود را در رقابت‌های فصل جاری سوپرلیگ ترکیه به ثمر رساند. این در حالی بود که بازیکن ایرانی به دلیل مصدومان زیاد تیم در پست لیبرو یا مدافع پوششی بازی می‌کرد.

عملکرد حسینی در این دیدار از سوی هواداران ایرانی نیز مورد استقبال زیادی قرار گرفت؛ حسینی برای به دست گرفتن ابتکار عمل در این بازی هیچ تعللی نکرد و حالا به یکی از مهم‌ترین بازیکنان تیم ملی کشورش نیز بدل شده است؛ کسی که در ایران زیاد در مورد او صحبت می‌شود؛ مدافع ۲۳ ساله ایرانی، به طور ویژه از سوی «مارک ویلموتس» سرمربی تیم ملی این کشور مورد تمجید قرار گرفته و به عنوان یک مدافع تراز اول در کشورش شناخته می‌شود. تیم ملی ایران در دور دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، پنجشنبه هفته جاری باید به مصاف عراق برود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =