بررسی مکاتبات مردم در سفر رییس‌جمهوری به یزد آغاز شد

یزد- ایرنا - استاندار یزد با بیان اینکه بررسی نامه‌های مردمی جمع‌آوری شده در جریان سفر رئیس‌جمهوری به یزد را در دستور کار خود قرار داده‌ایم افزود: ۲۰۰ نفر در ۲ شیفت کاری نامه‌ها را تفکیک، موضوع‌بندی و در سامانه ثبت می‌کنند و پس از آن مسائل و مشکلات مردم برای بررسی و حل موضوع به دستگاه‌های مختلف ارجاع داده می‌شود.

محمد علی طالبی در حاشیه بازدید از ستاد پردازش نامه‌های مردمی جمع‌آوری شده در جریان سفر استانی کاروان تدبیر و امید به استان گفت: برای رسیدگی هر چه بهتر به نامه‌های مردمی این ستاد تشکیل شد و این تعداد از کارمندان ادارات و دستگاه‌های مختلف به بررسی این نامه‌ها می‌پردازند.

استاندار در باره نحوه رسیدگی به مکاتبات گفت: نامه‌ها پس از تفکیک، موضوع بندی و ثبت در سامانه به دستگاه‌های مربوط ارجاع داده می شوند و اطلاعات لازم در اختیار مراجعین و مردم قرار می‌گیرد تا بتوانند پیگیری مناسبی داشته باشند.

طالبی با بیان اینکه نتایج پیگیری باید حتما در سامانه ثبت شود افزود: در سامانه باید مشخص شود که چه اقدامات و فعالیت‌هایی بر روی درخواست ها انجام شده است.

به گزارش عصر دوشنبه اداره‌کل روابط عمومی استانداری یزد، وی افزود: همچنین به مسائل و مشکلات افرادی که به صورت مستقیم در سامانه سامد مشکلات خود را طرح کرده‌اند نیز رسیدگی خواهد شد.

طالبی با اشاره به سفر رئیس جمهوری گفت: این سفر فضای خوبی برای ارائه مستقیم مشکلات مردم به دولت فراهم کرد و علاوه بر نهاد ریاست جمهوری، استان نیز حداکثر تلاش خود را برای پاسخگویی مناسب به درخواست‌های مردمی خواهد داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =